|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Technics: | Knitted |
| Width: | 1.02-3.2m |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Pvc Coated Tarpaulin Glossy Green Fire Retardant Truck Cover Fabric Roll For Manufacturing
| Name: | Pvc Coated Tarpaulin Glossy Green Fire Retardant Truck Cover Fabric Roll For Manufacturing |
| Waterproof: | Yes |
| Compatible Ink: | Eco-solvent and Solvent ink, UV, Latex |
| Application: | Digital Inkjet Printing |
| Width Size: | 1m~5.1m |
| Length Size: | 50m |
| Packing: | Standard Kraft paper, Hard paper tube |








